کالاف دیوتی موبایل چیست؟

۰۱ شهریور ۱۳۹۹

/

توسط Management

کالاف دیوتی موبایل چیست؟

و باز هم هنرنمایی دیگر از شرکت تنسنت این بار در بازی ندای انجام وظیفه و یا call of duty . این بازی اکشن است و از کیفیت گرافیک بالایی هم برخوردار است. در کالاف دیوتی موبایل تمام شخصیت ها و کارکتر ها حفظ شده اند. این بازی دارای چندین بخش : چندنفره , بتل رویال و زامبی است. کالاف دیوتی یک بازی آنلاین است در اینجا درباره قسمت های مختلف بازی برایتان توضیح میدهیم: TDM: در این بخش دو تیم مقابل هم بازی میکنند و آن تیمی که امتیاز بیشتر جمع آوری کند برنده میشود. DOMINATION: در این بخش شما با هم تیمی هایتان میبایست یک منطقه را اشغال کنید تا متیاز بیشتر بگیرید و برنده شوید. SEARCH & DESTROY: در این بازی باید تیم ها بمب کار بگذارند تا بتوانند تمام تیم مقابل را از بین ببرند. FORTLINE: در این بازی دو تیم مقابل هم بازی میکنند تا به امتیاز مشخص شده برسند و بعد از هر بار مردن دوباره به محل مشخصی در نقشه باز میگردید. در این قسمت ها بازیکنان 5 به 5 مقابل یکدیگر قرار میگیرند و از معروف ترین نقشه های این بازی به حساب می آیند. برای رسیدن به قسمت های دیگر بازی شما میبایست مرحله 7 بازی را رد کرده تا قسمت های دیگر بازی برای شما در دسترس شوند.

بتل رویال کالاف دیوتی موبایل چگونه است؟

در بازی ککالاف دیوتی موبایل مانند دیگر بازی های بتل رویال شما میبایست تلاش کنید تا زنده بمانید. برای این کار شما ابتدا از هواپیما فرود می آیید , تجهیزاتجمع آوری میکنید و سپس به دنبال منطقه امن SAFE ZONE که با دایره بر روی نقشه نشان داده میشود حرکت میکنید. شما نباید بیرون از منطقه مشخص شده بمانید زیرا میمیرید. باید عکس العمل بسیار سریع داشته باشید زیرا وقت برای از بین بردن دشمنان ندارید و سریعا باید آنهارا از پای در بیاورید.شما میباست از هم تیمی های خودتان هم دفاع کنید و در موقع نیاز آنها را نجات دهید.

 

کارکتر های بازی کالاف دیوتی موبایل

به هیچ عنوان مهارت های کارکتر بازی را از یاد نبرید . در طول بازی با باز شدن اسلحه های جدید پس از گزراندن مرحله های مختلف میتوانید از قابلیت های آنها استفاده کنید. تعداد این سلاح ها 7 عدد میباشد که شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. این سلاح ها دارای محدودیت هستند یعنی بعد از مدت زیادی استفاده از کار می افتند . اما نباید قدرت آنها را دست کم بگیرید.

بمب هسته ای در دستان شماست!

بله درست شنیدید. بمب هسته ای زمانی برای شما فعال میشود که شما لول 20 به بالا داشته باشید و بدون کشته شدن بتوانید در بازی چند نفره 25 نفر را بکشید. این بمب برای شما فعال میشود و میتوانید تمام بازیکنان را یکجا بکشید.

گرافیک بی نظیر

برای بهرمندی بهتر از کیفیت افکت  صدای بازی و برای دریافت بهتر صدای پای دشمنان پینهاد ما به شما استفاده از هدست های مناسب گیمینگ میباشد . ما در فروشگاه زو بازی این محصولات را با کیفیت عالی برای شما عزیزان در دسترس گذاشتیم. این بازی در آپدیت های اخیر گرافیکش را بسیار بالا برده و به جزییات بسیار دقت شده.

سیستم عامل مورد نیاز برای بازی کالاف دیوتی موبایل

اندروید 4.3 به بالا رم 3 گیگ . حافظه داخلی 2.5 گیگ IOS 9 به بالا و 2.5 گیگ حافظه داخلی

سی پی چیست ؟

سی پی پرداخت درون برنامه ای بازی کالاف دیوتی موبایل است که سایت ما یعنی زو بازی برای شما این کار را انجام میدهد تا بتوانبد از امکانات پرداختی داخل بازی استفاده کنید.
برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل میتوانید از سایت ما خرید کنید