معرفی بازی پاپجی موبایل؛ خوش ساخت و سرگرم کننده

۱۵ مهر ۱۳۹۹

/

توسط Management

پابجی موبایل اندروید چیست؟

بعد از اینکه فورتنایت وارد رقابت بازی های بتل رویال شد، سعی کرد یک عنوان کاملا بهینه را منتشر کند و تقریبا تمامی دستگاه های موجود اندروید و IOS را هدف قرار داد.

بهینه بودن فورتنایت باعث شد که بازیکنان زیادی به سرعت جذب آن شوند، شرکت توسعه دهنده پابجی موبایل تصمیم گرفت که ساخت نسخه پورت شده پابجی موبایل را به تنسنت واگذار کند و در سال 2018 بود که نسخه موبایل بازی پابجی در کشور انگلستان سافت لانچ شد و بعد از عبور از مراحل اولیه، به صورت جهانی منتشر شد.

پابجی موبایل دارای دو نسخه است، یک نسخه تمام جزئیات بازی اصلی بر روی کامپیوترهای شخصی را داراست و نسخه لایت آن که نقشه های کوچکتری دارد و گرافیک آن جزئیات کمتری دارد.

فورتنایت آنقدر بهینه است که نیازی به نسخه لایت ندارد اما تنسنت تصمیم گرفت برای رقابت در بازار تلفن های ضعیف تر هم ورود کند و پابجی لایت را به همین منظور منتشر کرد، به طور کلی هر دونسخه پابجی موبایل و پابجی موبایل لایت از جامعه کاربری خوبی برخودار هستند و آپدیت های مستمری دریافت میکنند.

شما میتوانید بازی های پابجی لایت و پابجی موبایل را به آسانی از طریق مایکت نصب کنید، ترافیک استفاده شده در مایکت به شکل نیم بها برایتان محاسبه میشود.

 

.

گیمپلی بازی های بتل رویال به چه شکلی هستند؟

گیمپلی بازی های بتل رویال شباهت بسیار زیادی به Hunger Games دارند، شما در قسمتی از نقشه به پایین انداخته میشوید و هیچ گونه سلاحی ندارید، این وسط شما هستید و یک نقشه پهناور که هر قسمت از آن را تعدادی از بازیکنان تصرف کرده اند و شما باید تلاش کنید که منابع و سلاح های مورد نیاز خودتان را پیداکنید.

بازیکنان تلاش میکنند که همدیگر را از بین ببرند و این روند ادامه دارد تا وقتی که فقط زنده بماند، نفر یا تیم آخری که زنده بماند به عنوان برنده شناخته میشود، در گارنا فری فایر و سایر بازی های بتل رویال هم این روند را شاهد بوده ایم.

.

پابجی موبایل را چگونه دریافت کنیم؟

پابجی موبایل یک عنوان رایگان برای گوشی های موبایل است که در مایکت با یک جست و جوی ساده میتوانید این عنوان را پیدا کنید، اگر هم از یک گوشی ضعیف استفاده میکنید سعی کنید پابجی موبایل لایت را نصب کنید و از نرخ فریم بیشتر لذت ببرید.

مایکت برنامه ها و بازی های اندرویدی را مطابق با سخت افزار شما تشخیص میدهد و سپس بهترین نسخه از آن را بر روی گوشی موبایلتان نصب میکند.

 

.

مشکل گیرکردن در پابجی موبایل را چگونه رفع کنیم؟

پابجی موبایل مشکلاتی دارد که سازندگان به وسیله اپدیت های مستمر سعی دارند این مشکلات را حل کنند، اپدیت های پابجی موبایل در مایکت در دسترس شما قرار میگیرند و شما میتوانید پابجی موبایل را از طریق مایکت اپدیت کنید.

بسیاری از مشکلات بازی مانند قفل کردن بازی در منو یا در صفحه بازی به دو عامل اصلی سرور و سخت افزار ضعیف باز میگردد، اگر مشکل فریز شدن (قفل کردن) در بازی پابجی موبایل را دارید سعی کنید گوشی اندرویدتان را اپدیت کنید.

سرورهای بازی هم همیشه در حال آپدیت هستند و امیدواریم بعد از دوسال از انتشار بازی، این سرورها به حالت پایدار برسند. سعی کنید از یک اینترنت مناسب هنگام بازی استفاده کنید و از دانلود همزمان در حین بازی بپرهیزید. اگر به دنبال یافتن جواب سوالات خود در مورد نحوه بازی کردن هستید، آموزش تنظیمات بازی و نحوه حرفه ای شدن در pubg موبایل را دنبال کنید.